שפיכה מהירה

שפיכה מוקדמת היא אכן בעיה שרבים מהגברים מתמודדים עימה במהלך החיים שלהם. חשוב לומר שמצד אחד מדובר בבעיה יחסית שכיחה, אך מצד שני מדובר בבעיה שמביכה את הגברים עצמם. המבוכה יכולה להיות מובנת, אך חשוב להתגבר על המצב ולפנות לטיפול שיכול להאריך את משך האקט המיני עד למקסימום האפשרי. כיום ישנם סוגי טיפול שונים ומגוונים והשאלה היא לאיזה מבין הטיפולים כל אחד נוטה.

ההמלצה הגדולה היא תמיד להתחיל עם הטיפולים הטבעיים. הרי הגוף הוא מכונה שצריך לדעת כיצד מתפעלים אותה וכדי לעשות זאת צריך לתת לגוף גם לפעול בדרך הטבעית הקיימת בו. לשם כך, מומלץ מאוד לפנות למי שמבינים בתחום, שמכירים את הנושא ויודעים להתאים את הטיפול הטוב ביותר לכל אחד. נקודה חשובה בטיפולים הטבעיים היא הוליזם. אם אנחנו מדברים על גוף האדם, מן הראוי לציין שלא מדובר על הגוף באופן נפרד, אלא דווקא על החיבור שבין הגוף והנפש. מחקרים כבר הוכיחו שיש קשר בין המצב הנפשי של האדם ובין הדרך שבה הגוף יכול להתמודד עם המתחים, הכעסים, השמחה וכיוצא בזה. לכן כאשר מתמודדים עם בעיה כמו שפיכה מוקדמת, חשוב מאוד לטפל במצב באופן כזה שיכיל את כלל המרכיבים ההוליסטיים.

צריך להכיר את הפיתרונות השונים שיש כיום. דרך אחת היא כמובן לקיים יחסים עם קונדום. נכון שלא בהכרח זה נוח, אבל בהחלט מעכב את השפיכה ומאריך את האקט. בנוסף, אפשר בהחלט לפנות לתורות עתיקות של יחסי המין, כמו הטנטרה והקאמה סוטרא. מדובר בפיתרונות שתמיד יכולים לעזור ולהפעיל את הגוף בהתאם לניסיון העצום של התרבויות הללו.

השורה החשובה מכל היא שבניגוד לתפיסה הרווחת עד לפני מספר שנים, יש פיתרון לכל מי שרוצה להתגבר על הבעיה הזו, שרוצה לקיים יחסי מין בביטחון מלא וכמובן בפרק זמן ארוך ככל הניתן. לכל אחד מגיעה ההזדמנות לשפר את חיי המין שלו ומכיוון ומדובר על חיי מין זוגיים, חשוב לזכור כי נדרשת גם התחשבות בבנות הזוג ואם רוצים פיתרון, אז בהחלט הוא קיים.