שאלות ותשובות

האם הטיפולים כואבים?

בחלקים במערכת המין שבהם לחץ או מתח יתכן כאב עמום קל עד עמוק שחולף מהר. כאשר הקשרים והלחצים נפתחים, ומשתחררים כלי הדם, זרימת הדם, החמצן והאנרגיה וכאב חולף ומתפשטת תחושת הנאה.

האם הטיפולים להנאה או לריפוי?

שאלה טובה. הטיפולים הם מקצועיים ומטרתם חיזוק השרירים ופתיחת המעברים הפנימיים במערכת המין. כמובן שיש גם הנאה בטיפולים ויחד נוצרת תחושת העונג והשחרור. ההנאה משתבחת מטיפול לטיפול, ומלווה את המטופל בחיי היומיום.

איזה סוג של גברים זקוקים לטיפולי האון?

כל סוגי הגברים. הטיפולים מחדשים אנרגיה וכוח ולכן הכרחיים לחיוניות ולתחזוקו הכללי של הנפש והגוף. אני מטפלת גם במקרים של שפיכה מוקדמת או מאוחרת, הפרעות בזקפה, חשק מיני נמוך, בלוטת ערמונית מוגדלת או כרותה, גברים שעברו טיפולים כימותראפיים או טיפול תרופתי אחר, גברים חסרי ניסיון מיני, התמכרות לאוננות ולמין ועוד.

אז איך זה עובד?

באמצעות סדרת עיסויים ייחודים לאיברי המין שגורם לפתיחת המעברים של הדם והזרע ושחרור נפשי.

כיצד הטיפולים עוזרים?

הטיפולים מחזקים את הזקפה ואת שרירי האגן ומערכת השתן, מעלים חיוניות ואנרגיה ופותרים בעיות מיניות רבות ושונות. במהלך הטיפולים נפתרים גם משקעים נפשיים כגון: ערך עצמי נמוך, חוסר ידע מיני, תסכולים, פחדים, טראומות, חרדות, אגו וכעס. עם הזמן חל שיפור בהרגשה הכללית ובביטחון העצמי.

לאחר כמה טיפולים מרגישים בשינוי?

השינוי והשיפור מורגשים כבר לאחר הטיפול הראשון. לאחר סדרת טיפולים בת 4-5 מפגשים, השינוי נעשה משמעותי יותר כיוון שהוא פועל עמוק יותר. הטפול עובד בהדרגה על שכבות חסומות שנצטברו במשך הזמן, ככל שהשלב בטיפול מתקדם יותר ניתן להגיע לשכבות עמוקות יותר.

במה הטיפולים שאת מציעה טובים יותר מויאגרה?

הטיפולים הם טבעיים, ומותאמים למטופל באופן אישי. הויאגרה הוא כדור ממכר שבסופו של דבר חוסם ויוצר נזק מצטבר . בטיפולים קורה תהליך שמשחרר את הצורך בעזרים מלאכותיים ומחזיר את הגבר לאון נעוריו.

האם הטיפולים מעוררים חשק מיני או גורמים לחשק מיני מוגבר?

הטיפולים אכן מעוררים את החשק המיני. הטיפולים לא גורמים לחוסר שליטה אלא לאיזון הורמונאלי, לערנות, צלילות, רוגע וחשיבה יצירתית.

מאיפה נובעות בעיות מיניות?

רוב הבעיות המיניות מקורן בנפש; לדוגמא חינוך מיני לקוי, ביישנות, תחושות אשם, הטרדות מיניות. ולכן סדרת הטיפולים מכוונת להגיע אל הנפש ולריפויה.