טיפול מיני

יש לא מעט נושאים שאנשים לא בהכרח אוהבים לדבר עליהם עם אחרים ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על בעיות שדורשות טיפול. אחד הנושאים הבולטים בתחום הזה הוא טיפול מיני. מיניות היא בהחלט חלק נכבד מאורח החיים שלנו ובאופן הפוך לגמרי גם מוסתר. מדובר בתחום אינטימי מאוד, אישי וזוגי, כמובן. כאשר יש בעיות בתחום המיני, הדבר תמיד יכול להשפיע על תחומים אחרים בחיים והעניין הוא שלא בהכרח פונים לבדיקת הנושא ולטיפול בבעיה ולכן נראה לא אחת שהבעיות המיניות משפיעות בצורה כזו או אחרת על תחומי חיים שלא נראים קשורים לכך, אבל הרי בחיים הכל קשור לכל, לא?

טיפול מיני הוא לא עניין של מה בכך. יש סוגים רבים של בעיות בתחום המיני, כמו שפיכה מוקדמת, אין אונות, בעיות של חשק וכמובן ביטחון עצמי. הטיפול יכול להיות מבוסס על שיטות שונות, כאשר הנחת היסוד היא שאמנם הבעיה היא פיזיולוגית, אבל אינה בהכרח הבסיס לכל. אנו כבר יודעים לומר שיש קשר בין בעיות של הגוף ובין בעיות של הנפש וכאשר מתחילים טיפול מיני, לא מדובר רק על בדיקת התפעול של איברי המין, אלא מדובר על הסרת חסמים רגשיים, חסמי אנרגיות ועוד. הבדיקה של המטופל היא אישית ואינטימית ומחייבת אבחון מדויק של המרכיבים השונים והסימפטומים הרלוונטיים לכל אחד.

החיבור של אדם לעצמו לא בהכרח מוכר וידוע ולא כל הגברים מכירים את החשיבות של הנושא וצריך להבהיר – לא מדובר בעידן חדש, בתפיסה שיש מי שאומרים שעוסקת ברוח ולא בפיתרונות אמיתיים, אלא מדובר דווקא בתפיסה שמחברת בין כל הרכיבים של האדם עצמו. טיפול מיני עוסק במיניות והדבר כולל גם את הבעיות התפעוליות של איבר המין וגם את בעיות הביטחון העצמי שיכולות לגרום לכך, או לחילופין שיכולות לנבוע כתוצאה מכך.

טיפול מיני הוא לא רק טיפול אישי, אלא קשור באופן ישיר לבעיות שיכולות לגרום לחסמים בזוגיות קבועה או אפילו לרווקים שמבקשים ליהנות באורח חיים מתאים יותר. הטיפול המיני מותאם לכל אחד וחשוב ליהנות ממנו.