טיפול בשפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת היא אחד המוצבים המוכרים ביותר לרבים מבין הגברים ולמרות שנראה כי מדובר בבעיה יחסית קטנה ושולית, היקפיה דווקא גדולים. 30%-40% מהגברים סובלים מן הבעיה הזו. כאשר מדברים על שפיכה מוקדמת, הכוונה היא למצב שבו השפיכה מתרחשת עד 2 דקות מרגע תחילת האקט המיני. עד היום, רבים מהגברים אינם מתמודדים בצורה נכונה עם התופעה ובעצם ממשיכים בחייהם כאשר התסכול גוברת.

בעיות ביחסי המין יכולות לנבוע מסיבות שונות ומגוונות, אך במידה וניתן לפתור בעיה, בהחלט צריך לדעת איך וללמוד כיצד. מי שרוצים לדעת כיצד, חשוב לזכור כי לא בהכרח חייבים טיפול תרופתי, אלא דווקא יש חשיבות רבה לטיפולים הטבעיים. קיימות מספר שיטות שיכולות לעזור. בתור התחלה, ההמלצה היא לאונן כשעה לפני מפגש אינטימי שיודעים עליו. דבר ידוע הוא שהאורגזמה השנייה היא איטית יותר וכך בעצם ניתן ליהנות מזמן נוסף של אקט מיני.

מעבר לכך, חשוב להכיר את הגוף ולדעת שמדובר במכונה שיש לה את הדרך שלה לפעול ובאופן טבעי חשוב לראות בכלל האיברים הרלוונטיים את אלה הנדרשים לעבודה. כמובן שאיבר המין עצמו הוא חלק משמעותי, אולם לא רק הוא. אקט החדירה מבוסס על איבר המין, אבל מי שרוצים לשלוט טוב יותר בתהליך ההעצמה הרגשית, מוזמנים להתחיל ולעבוד על הנשימות. כולם מכירים את הנשימות הקצובות שהולכות ומתגברות עם ההגעה לאורגזמה, אולם ברגע שמתחילים לעבוד על נשימות רגועות יותר, קצובות ונשלטות, האקט יכול להיות הרבה יותר נעים ומדורג.

נקודה נוספת שניתן לעזור באמצעות טיפול היא זרימת הדם האופטימאלית בגוף. באמצעות עיסוי נכון, הזרמת דם וחיבור הוליסטי של גוף ונפש, ניתן להעניק לכל גבר את הטיפול המתאים לו ביותר. יש מי שהתסכול כתוצאה מן השפיכה המוקדמת משפיע עליהם יותר מבחינה פיזית ויש מי שפחות, אבל עדיין שני החלקים מקושרים ובאמצעות בחינת הגוף והחיבור הנפשי, בהחלט ניתן לטפל.

צריך לזכור כי לכל אחד יש את זמן הטיפול ומספר הטיפולים הנדרשים לשיפור המצב, אבל בהחלט ניתן לומר שהחוויה מעצימה את הגבר המטופל.